Kontakt

Dane teleadresowe

Polmil Sp. z o.o. SKA
ul. Przemysłowa 8b
85-758 Bydgoszcz
REGON: 341477838
NIP: 5542922201
polmil@polmil.pl

Zarejestrowany w Sądzie Rejonowym Bydgoszcz XXIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Nr KRS 0000476646

Przedstawiciele Handlowi


Ewa Milecka
woj. kujawsko-pomorskie / wielkopolskie
mob.: 693 790 003
ewamilecka@polmil.pl



Bożena Zdrojewska
woj. pomorskie
mob.: 661 114 001
bzdrojewska@polmil.pl



Monika Bednarek
północna Polska / woj. wielkopolskie
mob.: 605 053 727
mbednarek@polmil.pl



Sekretariat i Kadry


Dorota Wiza
Spec. ds. Administracyjnych
i Kadrowych

tel.: 52 348 68 30
polmil@polmil.pl

Dział handlowy


Magdalena Dewlikamow
Kierownik Działu Handlowego
tel.: 52 348 68 20
mob.: 605 556 603
mdewlikamow@polmil.pl


Joanna Grunert –Witucka
Z-ca Kierownika
tel.: 52 348 68 21
mob.: 607 928 816
jwitucka@polmil.pl


Anna Lewandowska
Spec. ds. aparatury medycznej
tel.: 52 506 58 31
mob.: 605 054 990
alewandowska@polmil.pl


Aneta Kitowska
Spec. ds. Handlowych
tel.: 52 348 68 28
mob.: 605 053 819
akitowska@polmil.pl

Bernadetta Górska
Referent ds. Handlowych
tel.: 52 348 67 66 wew. 29
mob.: 661 114 140
bgorska@polmil.pl


Kamil Cyprian Maćkowiak
Spec. ds. Handlowych
tel.: 52 348 68 31
mob.: 605 052 605
kmackowiak@polmil.pl


Monika Wierzbowska
Spec. ds. Zakupów
tel.: 52 506 58 27
mob.: 605 057 167
mwierzbowska@polmil.pl

Dział zamówień publicznych i realizacji umów przetargowych


Martyna Milecka - Lisewska
Kierownik DZP i DRU
tel.: 52 348 68 27
mmilecka@polmil.pl



Dagmara Kowalska
Spec. ds. Zamówień Publicznych
tel.: 52 348 68 32
mob.: 605 107 205
dkowalska@polmil.pl


Kamila Kuźnicka
Spec. ds. Zamówień Zakupów
tel.: 52 348 68 22
mob.: 661 112 921
kkuznicka@polmil.pl


Marta Lis
Z-ca kierownika DZP i DRU
tel.: 52 348 68 36
mlis@polmil.pl



Monika Teske
Spec. ds. Realizacji Umów
tel.: 52 348 68 35
mteske@polmil.pl


Marta Wysocka
Starszy spec. ds. Zamówień Publicznych
tel.: 52 348 68 25
mwysocka@polmil.pl



Anna Borakiewicz
Spec. ds. Realizacji Umów
tel.: 52 348 68 26
fax: 52 348 68 24
aborakiewicz@polmil.pl

Magazyn, Import, Dział IT

MAGAZYN


Aleksandra Staniszewska
Kierownik Magazynu
tel.: 52 348 68 23
mob.: 607 179 016
astaniszewska@polmil.pl
magazyn@polmil.pl

IMPORT


Magdalena Junczewska
Spec. ds. Importu
tel.: 52 506 58 32
mob.: 695 800 628
import@polmil.pl

DZIAŁ IT


Rafał Fordon
Spec. ds. IT
tel.: 52 348 67 66 w.33
mob.: 667 005 900
rfordon@polmil.pl

Dział księgowości


Dorota Rose
Menadżer ds. Finansowo-Księgowych
tel.: 52 348 68 33
drose@polmil.pl


Marlena Tobolewska
Starsza Księgowa
tel.: 52 506 58 30
mtobolewska@polmil.pl
ksiegowosc@polmil.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY