O nas

O nas

Firma Polmil powstała w 1989 roku i jest obecnie jednym z wiodących importerów i dystrybutorów wyrobów medycznych na polskim rynku. Drogą systematycznych inwestycji i konsekwentnej polityki marketingowej, osiągnęliśmy w ciągu kilku lat wysoką pozycję na rynku.

Profesjonalny zespół, wysoka jakość produktów, terminowość dostaw, duża i nowoczesna powierzchnia magazynowa zapewniają kompleksową obsługę klientom w całym kraju. Nasi odbiorcy to czołowe placówki medyczne z sektora publicznego i prywatnego. Zaopatrujemy łącznie ponad 5000 różnych jednostek służby zdrowia, od największych szpitali do indywidualnych gabinetów lekarskich.

W naszej ofercie znajduje się blisko 1500 produktów z różnych dziedzin medycyny. Podjęliśmy decyzję o wprowadzeniu do obrotu produktów pod własną marką. Są one dla nas produkowane zgodnie z wszelkimi obowiązującymi normami i wymaganiami w Unii Europejskiej przez renomowanych, zagranicznych producentów. Wszystkie materiały medyczne posiadają wymagane dokumenty na wprowadzenie do obrotu na wspólnym rynku Unii Europejskiej.

Nasz główny cel to zapewnienie bezpieczeństwa i jakości pacjentom.

Aktualności i nowości

Przeczytaj najnowsze wiadomości i aktualności z naszej firmy.